Głosuj na Biblioteki w Gminie Ryńsk

Gminna Biblioteka Publiczna w Pływaczewie wraz z Filiami w Ryńsku, Myśliwcu, Wałyczu – zostały  zgłoszone do konkursu Kinder „Przerwa na wspólne czytanie”. Wystarczy wejść na kinder.pl, znaleźć nasze biblioteki i zagłosować.

Głosujący, po uprzednim zalogowaniu na Stronie internetowej, może oddać jeden lub większą liczbę głosów na tą samą lub większą liczbę Bibliotek, z tym zastrzeżeniem, że jednego dnia możliwe jest oddanie wyłącznie jednego głosu.

Kinder nagradza 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów.

każda z pierwszych 50 (słownie: pięćdziesięciu) Bibliotek otrzyma książki o wartości 5.000 zł oraz dwie pufy do czytania o wartości 556 zł,

każda z pozostałych 250 (słonie: dwieście pięćdziesiąt) Bibliotek otrzyma książki o wartości 300 zł oraz dwie pufy do czytania o wartości 556 zł.

Prosimy:  Oddaj swój głos na swoją bibliotekę.

Trzeba się zarejestrować i codziennie głosować