“Mała Książka – Wielki Człowiek”

Miło nam poinformować, że dotarły do nas wyczekiwane Wprawki Czytelnicze – co oznacza oficjalne rozpoczęcie kolejnej kampanii “Mała Książka – Wielki Człowiek”. Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2013-2016 – zarówno te, które już są naszymi czytelnikami, jak i te, które dzięki naszym działaniom niedługo nimi zostaną. Mali Czytelnicy, po odwiedzeniu naszej biblioteki otrzymają Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika. Serdecznie zapraszamy do bibliotek Gminy Ryńsk – (Gminna Biblioteka Publiczna w Pływaczewie, Filia Ryńsk, Filia Myśliwiec, Filia Wałycz).

Pierwsza osoba która już otrzymała Wyprawkę Czytelniczą.

Wyprawki Czytelnicze rozdajemy w ramach kampanii społecznej “Mała książka – wielki człowiek”. Jej organizatorem jest Instytut Książki. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.