ZAJĘCIA BIBLIOTECZNE – BIBLIOTEKA W MYŚLIWCU

Samotna królewna, szkaradna żaba, z trudem spełniona obietnica i szczęśliwe zakończenie. To wszystko wydarzyło się w bajce “Żabi król”, którą poznały dzieci z przedszkola w Myśliwcu. Piękna królewna przekonała się, jak ważne jest dotrzymywanie danego słowa. Gdyby tego nie zrobiła, nie poznałaby nigdy swojego męża, a został nim królewicz zaklęty przez złą czarownicę w żabę. Młodzi, jak to w bajkach bywa, zakochali się w sobie, a mali czytelnicy zakochali się w tej opowieści. W ten sposób wróciliśmy myślą do minionych walentynek. Cała grupa ułożyła z elementów duże serce. Na koniec dzieci szukały ukrytych w bibliotece małych serduszek. Każdy uczestnik zajęć otrzymał walentynkę od biblioteki, bo każda biblioteka bardzo lubi swoich czytelników. Cieszymy się, gdy nas odwiedzacie.