SPOTKANIE AUTORSKIE Z JADWIGĄ KANDER

SIŁA, ODWAGA, CHARYZMA, KOBIECA ENERGIA-TO PO PROSTU JEST JADWIGA KANDER
 W Gminnej Bibliotece Publicznej w Pływaczewie 23  lutego, odbyło się przemiłe spotkanie autorskie z Jadwigą Kander, połączone z Dniem Kobiet. Nasz wyjątkowy gość jest autorką książek „Szept kadzideł” i „Szept pomarańczy”, dla osób poszukujących spokoju, miłości, szczęścia, a także potrzebujących wsparcia, inspiracji i motywacji do działania. Każda kobieta może żyć jak chce, jeśli pokona strach, zrozumie skąd on się w niej bierze, a także pozna schematy które rządzą jej życiem. Każda kobieta ma w sobie moc do zmiany własnego życia, budowania dobrych związków, a także do życia w poczuciu szczęścia. Musi tylko się odważyć. Jadwiga Kander ma wspaniałą energię, wszystko co mówi i uczy pochodzi z jej serca. Cudowna kobieta z ogromną wiedzą. Jest autentyczna niczego nie narzuca a jednak wpływa na człowieka.
Oto fotorelacja ze spotkania autorskiego:
      23lutego w