MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA – KONKURS PLASTYCZNY

Już niedługo będziemy obchodzić Ogólnopolski Tydzień Bibliotek (8-15 maja) – program ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegoroczne hasło brzmi „Znajdziesz mnie w bibliotece”- hasło niesie w sobie semantyczną lekkość i swobodę, która pozwala myśleć o bibliotece, jako  o miejscu w którym można spędzić miło czas.
  Są takie książki, do których uwielbiamy wracać, które zostają w naszych głowach na długo i które z pełnym przekonaniem polecamy innym. Zapraszamy uczniów do stworzenia plakatu reklamującego pozycję, o której mogą bez wahania powiedzieć: to moja ulubiona książka.
  Z tej okazji zapraszamy już dziś na konkurs plastyczny dla dzieci pt.” Moja ulubiona książka”. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu na naszej stronie Facebook:  https://www.facebook.com/GBP-w-Pływaczewie-wraz-z-filiami-w-Ryńsku-Myśliwcu-Wałyczu-Orzechowie.