PRZYWRACAMY WOLNY DOSTĘP DO PÓŁEK

Informujemy, że od dnia 14 czerwca 2021 r. obowiązują nowe zasady korzystania z bibliotek (na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zmniejszania obostrzeń dotyczących sytuacji epidemiologicznej w Polsce).
Od dnia 14 czerwca 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pływaczewie oraz w filiach w Ryńsku, Wałyczu, Orzechowie.
• użytkownicy mają WOLNY DOSTĘP DO PÓŁEK z zachowaniem reżimu sanitarnego,
• w pomieszczeniach dostępnych dla użytkowników dopuszcza się obecność nie więcej niż 1 osoby na 15 m2 . Informacje o dopuszczalnej ilości użytkowników umieszczone są przed wejściem do każdego pomieszczenia,
• zwracane książki prosimy zostawiać w wyznaczonym miejscu, w lokalu biblioteki. Na zwracane książki przygotowane są specjalne plastikowe pojemniki. Przypominamy,  że zwracane książki, audiobooki, czasopisma poddawane są kwarantannie trwającej 3 dni.
Zapraszamy do zamawiania książek telefonicznie lub mailowo:
bibliotekawdk@wp.pl
lub zadzwońcie 56 688 56 87.
Po złożeniu zamówienia książki będą do odbioru w następnym dniu roboczym w lokalu biblioteki.
Zapraszamy do śledzenia naszej działalności na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym
UWAGA !
Użytkownicy wchodzący do lokalu biblioteki powinni nosić maskę ochronną. Zasłonięcie nosa i ust obowiązuje podczas całego pobytu w placówce. Prosimy także o dezynfekowanie rąk w wyznaczonych miejscach.